FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jakie wymiary ma Nasz basen?

Niecka basenowa ma kształt prostokąta o wymiarach 400 cm x 850 cm oraz głębokością 140 cm. Temperatur wody wynosi ok 30-33 ‘C.

Jak mogę skorzystać z zajęć Szkoły Pływania ?

Jeśli są Państwo nowymi klientami zachęcamy do skorzystania z lekcji próbnej- koszt 50 zł, następnie po konsultacji z instruktorami w celu weryfikacji grupy mogą Państwo podpisać umowę na zajęcia.

Cena zajęć grupowych:
Nauka pływania- 37 zł/ zajęcia
Oswajanie z wodą*- 42 zł/ zajęcia
*obowiązuje specjalna pieluszka (Huggies Little Swimmers) lub pieluszka wielokrotnego użytku z przeznaczeniem do kąpieli w wodzie, którą można również zakupić w recepcji w cenie 3 zł.

Podpisanie umowy gwarantuje stałą rezerwację miejsca w grupie z możliwością odrabiania każdych niewykorzystanych zajęć, które zostały odwołane minimum 24 godziny przed zajęciami w formie pisemnej (sms, mail). Umowa zawierana jest od września do czerwca z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Jak mogę skorzystać z zajęć Aqua Fitness

Na zajęcia można zapisać telefonicznie, mailowo bądź osobiście w recepcji basenu.

Koszt zajęć:
umowa na zajęcia raz w tygodniu: 32 zł / zajęcia
umowa na zajęcia dwa razy w tygodniu: 29,50 / zajęcia
pojedyncze wejście: 45 zł

Podpisanie umowy gwarantuje stałą rezerwację miejsca w grupie z możliwością odrabiania każdych niewykorzystanych zajęć, które zostały odwołane minimum 24 godziny przed zajęciami w formie pisemnej (sms, mail). Umowa zawierana jest od września do czerwca z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Czy by przyjść na zajęcia aqua aerobik muszę umieć pływać?

Nie, zdecydowanie nie. Podczas zajęć używamy pasów wypornościowych, które umożliwiają ćwiczenia w zawieszeniu. Basen ma głębokość 140 cm.

Co to jest i komu przysługuje lekcja próbna ?

Z lekcji próbnej można skorzystać w ramach zajęć Szkoły Pływania. Przysługuje tylko nowym klientom, którzy chcą pierwszy raz skorzystać z zajęć oraz skonsultować z instruktorem do jakiej grupy powinni się zapisać. Koszt lekcji próbnej wynosi 50 zł.

Czy honorujecie karty sportowe Multisport, Ok system, Fit Profit lub Fit Sport ?

W związku z kameralnym obiektem oraz ograniczoną ilością miejsc na zajęciach na naszym obiekcie nie honorujemy ww kart.

Jak przygotować się do zajęć Szkoły Pływania ?

Nauka pływania:
Do szatni z dzieckiem wchodzi jeden rodzic.
Na naukę pływania dziecko uczęszcza samo (czekamy z rodzicem/opiekunem na korytarzu, a w momencie rozpoczęcia zajęć dziecko przejmują instruktorzy).
Zajęcia trwają 45 min w obecności dwóch instruktorów.
Obowiązkowy jest dowolny strój kąpielowy oraz obuwie basenowe (dla rodzica i dla dziecka).
Warto by dzieci posiadały czepki pływackie.

Oswajanie z wodą:
Na zajęcia oswajania niemowląt z wodą również wchodzi jeden rodzic.
Zajęcia trwają 45 min w obecności dwóch instruktorów.
Obowiązkowy jest dowolny strój kąpielowy oraz obuwie basenowe.
Konieczna jest pieluszka dla dziecka.

Jak przygotować się do zajęć Aqua Fitness ?

Na zajęcia obowiązkowy dowolny (jedno- lub dwu częściowy) strój kąpielowy, oraz obuwie basenowe. Zajęcia trwają 45 minut z możliwością skorzystania z 10-minutowych walorów basenowych jakimi są masażery, wodospad.

Jak mogę skorzystać z zajęć dla kobiet w ciąży (Aqua Mama)?

Koszt zajęć to 32zł. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest podpisanie umowy na czas określony z miesięcznym wypowiedzeniem.

Aby uczestniczyć w zajęciach dla Kobiet w ciąży zobowiązujemy Nasze Klientki do wypełnienia formularza dla Kobiet w ciąży, który można pobrać pod linkiem (POBIERZ FORMULARZ) lub osobiście w recepcji. Formularz musi być wypełniony przez ciężarną i lekarza prowadzącego ciążę. Przed każdymi zajęciami każda z Pań ma mierzone ciśnienie, dlatego prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Na zajęciach obowiązuje dowolny, wygodny strój kąpielowy oraz obuwie basenowe, może Pani zabrać również butelkę wody.

Oznaczenie grup Szkoły Pływania

Na naszym obiekcie prowadzimy zajęcia dla najmłodszych w danych kategoriach wiekowych:

Pływanie niemowląt:

-3-6 miesięcy

-7-12 miesięcy

Pierwszy rok życia jest doskonały do rozpoczęcia wodnej przygody, gdyż dzieci “pamiętają” środowisko wodne jeszcze z życia płodowego. Dodatkowo, podczas zajęć wzmacniają mięśnie, uczą się koordynacji, nawiązują pierwsze relacje z rówieśnikami.

Dzięki temu, iż nasz obiekt jest kameralny, sprzyja mu rodzinna, spokojna atmosfera, dzięki której nasi najmłodsi czują się komfortowo a ich emocje i postępy widoczne są w każdej minucie.

Oswajanie z wodą:

-1-2 latka

-2-3 lata

-3-4 lata* (RACZKI)

Kolejne miesiące życia sprzyjają dalszej adaptacji do środowiska wodnego oraz nabywania nowych umiejętności, które w późniejszych etapach przygotują dzieci do uczenia się podstawowych umiejętności pływackich.

Zajęcia te są prowadzone metodą zabawowo-zadaniową, z wykorzystaniem różnego sprzętu, piosenek, zabawek dzięki której dzieci uczą się ale i bawią. Zajęcia te sprawiają frajdę nie tylko maluchom ale i ich opiekunom, którzy uczestniczą w zajęciach.

*grupa ta na przełomie stycznia/ lutego poprzez stopniowe oswajanie się z rozstaniem z rodzicem,  dąży do uzyskania samodzielnego uczestniczenia przez dzieci w zajęciach. 

Nauka pływania

RACZKI (3-4 lata kontynuacja z OZW)*

Kurs nauki pływania rozpoczynający się zajęciami z OZW. Grupa ta na przełomie stycznia/ lutego poprzez stopniowe oswajanie się z rozstaniem z rodzicem, dąży do uzyskania samodzielnego uczestniczenia przez dzieci w zajęciach i opanowanie podstawowych umiejętności pływackich.

ROZGWIAZDY kurs dla osób początkujących 

Kurs Nauki Pływania z zakresu nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę samodzielnego pływania w wodzie. Nauka obrotów w wodzie, skoków do wody, nurkowania oraz pływania strzałką.

MEDUZY kurs dla osób oswojonych z wodą

Kurs nauki pływania zorientowany na naukę stylu grzbietowego.

Dzieci doskonalą podstawowe umiejętności ruchowe w wodzie nabyte podczas zajęć OZW 3-4 lata

FOKI kurs doskonalący pływanie grzbietem, uczący pływania kraulem

Kurs Nauki Pływania z zakresu nauki i doskonalenia pływania dla dzieci zorientowany na doskonalenie stylu grzbietowego oraz naukę stylu dowolnego. Dzieci dopracowują podstawowe umiejętności ruchowe w wodzie nabyte podczas zajęć meduz oraz rozgwiazd. Uczą się koordynacji oddechowej pływania na brzuchu.

ŻABY kurs doskonalący pływanie grzbietem i kraulem, zorientowany na naukę żaby

Kurs Nauki Pływania z zakresu nauki i doskonalenia pływania dla dzieci zorientowany doskonalenie stylu grzbietowego i dowolnego oraz naukę stylu klasycznego. Dzieci uczą się prawidłowej techniki kończyn dolnych i górnych oraz koordynacji oddechowej.

DELFINY kurs doskonalący pływanie trzema stylami, nauczający stylu motylkowego

Kurs nauki pływanie z zakresu nauki i doskonalenie pływania dla dzieci zorientowany na doskonalenie stylu grzbietowego, dowolnego oraz klasycznego oraz naukę stylu motylkowego, pozycji startowych oraz nawrotów. Najbardziej zaawansowana grupa na naszym obiekcie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zapisać się na zajęcia, użyj przycisku obok

Napisz do nas

7 + 3 =